O nas

Vitala powstała z naszych zainteresowań łączących upodobanie do słodyczy i zdrowego stylu życia. To miejsce wytwarzania innowacyjnych produktów opartych na prostych recepturach i nieprzetworzonych składnikach.

Vitala to manufaktura, oferująca produkty spożywcze wyrabiane tylko i wyłącznie w oparciu  o naturalne, zdrowe składniki. Wykorzystanie najwyższej jakości surowców oraz solidnie opracowane autorskie receptury sprawiają, że produkowane przez nas kulki mocy mają różne zastosowanie, wynikające z unikatowego składu.  Naturalna potrzeba używania zdrowych, nieprzetworzonych produktów sprawiła, że zaczęliśmy produkować kulki początkowo na użytek własny i naszych najbliższych, co gwarantuje ich jakość. Nasze produkty nie zawierają dodatków, nie zawierają również cukru kryształu a używana czekolada to produkt domowy, wykonywany przez nas ręcznie z podstawowych produktów, bez datku cukru, gdzie niezbędna konsystencja otrzymana wyłącznie z mieszaniny naturalnych surowców.

Gwarantujemy dostarczanie produktów, które w 100 % składają się z naturalnych surowców.

Nasze produkty są wytwarzane tradycyjnymi metodami. W ten sposób jest robiona seria kulek mocy VITALA , które mogą spożywać weganie, diabetycy, oraz wszyscy lubiący słodycze ale jednocześnie dbający o swój organizm.